Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

DYSTRYBUTOR

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

Kable i przewody

W tej kategorii produktów znajdą Państwo kable i przewody różnego rodzaju oraz zastosowania. Są to akcesoria do komputerów, zasilające oraz przeznaczone do sprzętu grającego. To podstawowe elementy, umożliwiające połączenie ze sobą różnych sprzętów elektronicznych oraz urządzeń. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą i bardzo atrakcy...

W tej kategorii produktów znajdą Państwo kable i przewody różnego rodzaju oraz zastosowania. Są to akcesoria do komputerów, zasilające oraz przeznaczone do sprzętu grającego. To podstawowe elementy, umożliwiające połączenie ze sobą różnych sprzętów elektronicznych oraz urządzeń. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą i bardzo atrakcyjnymi cenami przedstawianych produktów.

Kable i przewody w katalogu Hikvision

Prezentujemy Państwu kable – USB, HDMI, VGA oraz BNC dedykowane dla komputerów, a także dla sprzętu audio – głośnikowe i mikrofonowe. Bez względu na rodzaj produktu, zawsze zapewniamy kable i przewody najwyższej jakości, wykonane z najlepszego gatunku PVC, dzięki czemu wyróżniają się one sporą trwałością i żywotnością.

Przewody do systemów alarmowych i prądu

Inne kable i przewody, które znalazły się w ofercie Hikvision, to między innymi wszelkiego rodzaju kable alarmowe, teleinformatyczne: UTP i FTP (do łącza internetowego, serwerów i innych), a także przewody przeciwpożarowe, bardzo istotne dla bezpieczeństwa PPOŻ. Polecamy Państwu oczywiście również tradycyjne kable prądowe (zasilające). Zakres asortymentu naszego sklepu internetowego jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie tutaj dla siebie odpowiedni typ kabla, a także właściwą długość, dopasowaną do potrzeb danego pomieszczenia, sprzętu lub systemu. Z pewnością przypadnie Państwu do gustu oferowana przez nas cena za metr. Serdecznie zapraszamy na udane i zarazem tanie zakupy za pośrednictwem naszego serwisu!

Więcej