Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

DYSTRYBUTOR

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

Połączeniowe HDMI, VGA, BNC, USB

Nie można stworzyć wydajnej sieci komunikacyjnej lub systemu elektronicznej ochrony bez odpowiedniego okablowania. W naszym sklepie dostępny jest duży wybór przewodów, które pozwolą na podłączenie wszystkich niezbędnych urządzeń. Proponujemy szeroką gamę rozwiązań dla sprzętów audiowizualnych. W tej kategorii znajdziesz przewód monitorowy do sta...

Nie można stworzyć wydajnej sieci komunikacyjnej lub systemu elektronicznej ochrony bez odpowiedniego okablowania. W naszym sklepie dostępny jest duży wybór przewodów, które pozwolą na podłączenie wszystkich niezbędnych urządzeń. Proponujemy szeroką gamę rozwiązań dla sprzętów audiowizualnych. W tej kategorii znajdziesz przewód monitorowy do starszych i nowszych typów monitorów. Wybierz kabel VGA, jeżeli potrzebujesz przewodu do wejścia analogowego. To rozwiązanie, które będzie przydatne w przypadku urządzeń nie wyposażonych w port DVI lub HDMI. Przewód VGA służy wyłącznie do przesyłania informacji wizualnej. Do nowszych urządzeń polecamy kabel monitorowy HDMI, czyli w nowszym i bardziej wydajnym standardzie, pozwalającym na przesyłanie informacji cyfrowej. Warto pamiętać, że kabel HDMI umożliwia transmisję sygnału audiowizualnego. W naszej ofercie nie zabrakło także przyłączy w standardzie DVI.

Długi przewód monitorowy, a może przedłużacz USB?

Oprócz wymienionych kabli monitorowych, proponujemy także bardzo praktyczny przedłużacz USB. Ten standardowy port jest często wykorzystywany, a dzięki długiemu przewodowi nie musisz martwić się dużą odległością. Jeśli potrzebujesz jeszcze bardziej wydłużonego połączenia, wybierz aktywny przedłużacz USB ze wzmacniaczem sygnału. Takie rozwiązanie umożliwia zachowanie stabilności łącza nawet na kilkudziesięciu metrach. Jeden przedłużacz USB można wpiąć w kolejny. W ten sposób łatwo stworzyć długie połączenie, np. pomiędzy myszą komputerową, a odległym rejestratorem.

Więcej