Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Obudowa:
  Promiennik IR:
  Dedykowany do

  DYSTRYBUTOR

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

  Akumulatory

  Stworzenie odpowiedniego systemu monitoringu nie jest możliwe bez różnego rodzaju akcesoriów pomocniczych oraz instalacyjnych. Mogłoby się wydawać, że najważniejszą rolę pełnią przede wszystkim kamery oraz monitory, natomiast nie mniej ważne są na przykład odpowiednie akumulatory. To przecież dzięki nim możliwe jest w ogóle prawidłowe funkcjonow...

  Stworzenie odpowiedniego systemu monitoringu nie jest możliwe bez różnego rodzaju akcesoriów pomocniczych oraz instalacyjnych. Mogłoby się wydawać, że najważniejszą rolę pełnią przede wszystkim kamery oraz monitory, natomiast nie mniej ważne są na przykład odpowiednie akumulatory. To przecież dzięki nim możliwe jest w ogóle prawidłowe funkcjonowanie całego systemu, dlatego też przy kompletowaniu różnego rodzaju sprzętów i akcesoriów nie zapomnijmy o akumulatorach - solidnym źródle energii dla wszystkich urządzeń.

  Jakie akumulatory do systemu monitoringu?

  Wybierając akumulatory do domowego czy firmowego monitoringu warto pamiętać o najważniejszych czynnikach, którymi powinniśmy się kierować. Chodzi tutaj przede wszystkim o pojemność ogniw galwanicznych wyrażanych w amperogodzinach oraz napięcie danego akumulatora. W ten sposób będziemy mogli dobrać właściwy sprzęt i zakupić tanie akumulatory pasujące do naszego systemu monitorowania. Są to dla nas najważniejsze informacje, natomiast dobrym pomysłem jest także zwrócenie uwagi na żywotność akumulatora.

  Więcej