Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

DYSTRYBUTOR

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

Monitoring IP

Nowoczesny monitoring IP (Internet Protocol) opiera się na cyfrowej transmisji danych, czyli zapisie audio i video w wysokiej jakości obrazu dochodzącej do rozdzielczości 4K. Monitoring IP to system nadzoru przestrzeni zbudowany z kamer sieciowych, rejestratorów dysków twardych archiwizujących informacje oraz innych akcesoriów IP. Dzięki jego za...

Nowoczesny monitoring IP (Internet Protocol) opiera się na cyfrowej transmisji danych, czyli zapisie audio i video w wysokiej jakości obrazu dochodzącej do rozdzielczości 4K. Monitoring IP to system nadzoru przestrzeni zbudowany z kamer sieciowych, rejestratorów dysków twardych archiwizujących informacje oraz innych akcesoriów IP. Dzięki jego zastosowaniu, możliwa jest kontrola wnętrza każdego obiektu oraz terenów przyległych. W technologii IP możemy budować rozległe systemy monitoringu wizyjnego wykorzystując do tego sieci LAN / WAN czy Wi-Fi. Oferowany w naszym sklepie monitoring IP składa się z najwyżej jakości sprzętu pochodzącego od uznanego producenta Hikvision.

Nowoczesny i skuteczny monitoring IP

Wysokiej klasy urządzenia dostępne w naszym sklepie gwarantują doskonałą rozdzielczość obrazu w najlepszej jakości. Pozwalają na uchwycenie każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu zarówno w dzień, jak i w nocy. Nasi specjaliści pomogą przy doborze odpowiedniej rozdzielczości do obserwowanej sceny jak i dobiorą ogniskową obiektywu oraz promiennik IR. Systemy monitoringu IP polecane są osobom, które cenią najwyższą jakość i wymagają zabezpieczenia na maksymalnym poziomie. Dostępne w naszym sklepie podzespoły umożliwiają stworzenie kompletnego systemu monitoringu. Zdalny dostęp online do każdego z urządzeń oraz wiele praktycznych funkcji ułatwiają sterowanie sprzętem i zarządzanie systemem.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Jeśli szukają Państwo systemu zabezpieczeń, który spełni wszystkie wymagania – monitoring IP to najlepszy wybór. Dzięki zaawansowanym możliwościom, doskonałym parametrom i filtrom podczerwieni zapewnia wysoką jakość obrazu również w nocy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skompletowania systemu monitoringu dopasowanego do Państwa wymagań.

Więcej