Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Rozdzielczość:
  Obiektyw:
  Obudowa:
  Promiennik IR:

  DYSTRYBUTOR

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

  Kamery IP

  Kamera IP Hikvision to niezbędny element nowoczesnego i skutecznego systemu monitorowania. W tej kategorii proponujemy wysokiej jakości urządzenia o różnym zasięgu i rozdzielczości, z szerokim wachlarzem rozwiązań dodatkowych. Oferujemy monitoring IP, który znakomicie sprawdzi się podczas ochrony prywatnej posesji, jak i w miejscach publicznych....

  Kamera IP Hikvision to niezbędny element nowoczesnego i skutecznego systemu monitorowania. W tej kategorii proponujemy wysokiej jakości urządzenia o różnym zasięgu i rozdzielczości, z szerokim wachlarzem rozwiązań dodatkowych. Oferujemy monitoring IP, który znakomicie sprawdzi się podczas ochrony prywatnej posesji, jak i w miejscach publicznych. Kamera o wysokiej rozdzielczości zarejestruje każdy detal i pozwoli na efektywną obserwację dużych skupisk ludzi oraz odległych obszarów. Urządzenie można wykorzystać również w nocy. Hikvision proponuje kamery z promiennikiem podczerwieni, zapewniające efektywne widzenie nawet w odległości kilkudziesięciu metrów bez zewnętrznego źródła światła. A jeżeli szczególnie zależy Ci na stworzeniu systemu monitorującego duży teren, możesz wybrać m.in. model Hikvision DS-2CD2632F-I, który został wyposażony w czterokrotny zoom optyczny. Jest to również kamera IP obrotowa, pozwalająca na regulację kąta widzenia.

  Nasze kamery codziennie uczestniczą w monitorowaniu:

  • dworców,
  • placów,
  • galerii handlowych
  • dróg i skrzyżowań,
  • parkingów,
  • hal produkcyjnych.

  Jesteśmy pewni, że spełnią również Twoje oczekiwania.

  Monitoring IP z najlepszą jakością obrazu

  Zestaw monitoringu IP jest skuteczny tylko wtedy, gdy zapewnia ostry, szczegółowy obraz. Kamery Hikvision korzystają z efektywnych rozwiązań poprawiających jakość nagrania. System WDR cyfrowo poszerza dynamikę obrazu i zwiększa precyzję odwzorowania, a DNR automatycznie redukuje szumy. AWB zadba o balans bieli, natomiast AGC dopasuje siłę wzmocnienia sygnału i zagwarantuje odpowiednią jasność. System BLC zapewni dobrą widoczność ciemnego pierwszego planu, a AES przyda się podczas dynamicznych zmian oświetlenia. Nasz monitoring IP to także skuteczne mechaniczne filtry korygujące podczerwień, które maksymalizują wyrazistość obrazu nocnego.

  Więcej