Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

DYSTRYBUTOR

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

Switche i Routery

By stworzyć sprawnie działającą sieć internetową, niezbędne są dodatkowe akcesoria. Switche i routery są nieodłącznymi elementami wysokiej jakości sieci. W trakcie rozbudowy sieci w budynkach o dużej kubaturze switche i routery pozwalają na rozprowadzenie sygnału internetowego lub stworzenia wewnętrznej sieci łączącej kilka czy kilkanaście kompu...

By stworzyć sprawnie działającą sieć internetową, niezbędne są dodatkowe akcesoria. Switche i routery są nieodłącznymi elementami wysokiej jakości sieci. W trakcie rozbudowy sieci w budynkach o dużej kubaturze switche i routery pozwalają na rozprowadzenie sygnału internetowego lub stworzenia wewnętrznej sieci łączącej kilka czy kilkanaście komputerów, co znacząco upraszcza pracę informatyków.

Wydajne switche i routery

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór akcesoriów sieciowych, takich jak switche i routery, pochodzących od uznanych w branży producentów. Korzystając z dostępnych w naszym sklepie produktów, można stworzyć nowoczesną i wydajną sieć, która pozwoli otrzymać stabilne i przepustowe łączę. Do czego służy oferowany przez nas osprzęt? Router to urządzenie umożliwiające dystrybucję internetu za pomocą drogi radiowej, niewymagającej okablowania. Natomiast switch, inaczej przełącznik, pozwala na przekazanie danych między segmentami sieci, na jakich jest przesyłana.

Switche i routery niezbędne elementy sieci

Wśród naszych dostawców znajdują się wiodące marki, między innymi TP-Link, Ubiquiti, Linksys czy Netgear, którzy oferują najlepszej klasy sprzęt. W naszym sklepie Klienci znajdą rozmaite modele routerów i switchy przeznaczone m.in. do sieci monitoringu. Oferowane przez nas switche i routery to najwyższej jakości sprzęt o doskonałej wydajności oraz wysokiej przepustowości. Są łatwe i wygodne w konfiguracji.

Więcej