Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Ilość kanałów:
  Bitrate wej./wyj.:
  Ilość dysków:
  Wbudowany switch PoE:

  DYSTRYBUTOR

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

  Rejestratory IP

  Zarządzanie systemem monitoringu odbywa się przede wszystkim za pomocą rejestratorów. Dzięki nim mamy możliwość sterowania poczynaniami kamer, uzyskiwania podglądu na sytuację w czasie rzeczywistym, jak również decydowania o parametrach zapisu materiału wideo. Rejestrator IP właśnie z tych przyczyn bywa określany mianem „serca” każdej takiej ins...

  Zarządzanie systemem monitoringu odbywa się przede wszystkim za pomocą rejestratorów. Dzięki nim mamy możliwość sterowania poczynaniami kamer, uzyskiwania podglądu na sytuację w czasie rzeczywistym, jak również decydowania o parametrach zapisu materiału wideo. Rejestrator IP właśnie z tych przyczyn bywa określany mianem „serca” każdej takiej instalacji. Sklep-Hikvision.pl oferuje Państwu świetne rozwiązania o szerokich możliwościach i cechach technicznych. Rejestrator kamer musi bowiem wpisywać się w indywidualne oczekiwania.

  Skuteczny rejestrator monitoringu czołowej marki

  Osoby zorientowane w temacie wiedzą świetnie, że Hikvision to producent o dużej renomie. Na bazie sprzętu sygnowanego tym logo powstają sieci dozoru w najbardziej prestiżowych lokalizacjach. Korzystają z nich obiekty handlowe, poważne przedsiębiorstwa czy zarządcy nieruchomości. Rejestrator do kamer jest przykładem nowoczesnego urządzenia o ogromnym potencjale, zamkniętego w kompaktowej obudowie. Gorąco polecamy zakup sprzętu właśnie u nas – także z uwagi na świetną relację pomiędzy ceną a jakością.

  Taki rejestrator IP to prawdziwy skarb

  Rekomendujemy rozwiązania obsługujące różne ilości kanałów. Wybrane modele z naszego asortymentu są w stanie pracować nawet na 16 kanałach, co oznacza, że jednocześnie jeden rejestrator kamer może obsługiwać aż 16 oddzielnych źródeł obrazu. To warianty odpowiednie dla naprawdę rozbudowanych, w pełni profesjonalnych systemów dozoru. Duża elastyczność oferowanych opcji sprawia, że bez żadnego problemu uda się znaleźć rejestrator monitoringu dopasowany do potrzeb.

  Więcej