Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

DYSTRYBUTOR

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

Szafy RACK

Solidne szafy Rack dostępne w naszej ofercie to sprzęt, który jest stosowany w energetyce, serwerowniach komputerowych czy pomieszczeniach przemysłowych. Szafy Rack proponowane przez nasz sklep pochodzą od renomowanych firm, między innymi Toten i Progress. Nowoczesne szafy Rack umożliwiają integrację z systemami KD, SSWiN, RTV, a także LAN i CCT...

Solidne szafy Rack dostępne w naszej ofercie to sprzęt, który jest stosowany w energetyce, serwerowniach komputerowych czy pomieszczeniach przemysłowych. Szafy Rack proponowane przez nasz sklep pochodzą od renomowanych firm, między innymi Toten i Progress. Nowoczesne szafy Rack umożliwiają integrację z systemami KD, SSWiN, RTV, a także LAN i CCTV oraz dostosowanie do własnych potrzeb. Dzięki ich kompatybilności, szafy Rack można rozbudowywać, np. instalując wentylatory lub zmieniać ich rozstaw. Szafy teleinformatyczne służą przechowywaniu urządzeń i mają tendencję do nagrzewania się, dlatego konieczny jest montaż wentylatorów, również dostępnych w naszym sklepie.

Szafy Rack – wiszące lub stojące

Sklep-hikvision.pl oferuje bogaty wybór szaf teleinformatycznych o różnych rozmiarach, funkcjach i standardzie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy zróżnicowane modele, które można łatwo dostosować do własnych potrzeb. W naszym asortymencie Klienci znajdą szafy wiszące i stojące, a także bogaty wybór akcesoriów dodatkowych, takich jak półki Rack, wentylatory Rack, listwy zasilające Rack czy organizery przewodów ułatwiające utrzymanie porządku wewnątrz szaf teleinformatycznych.

Najwyższa jakość i profesjonalizm

Dostępne w naszym sklepie szafy teleinformatyczne wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniając długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu i wyboru urządzeń dopasowanych do Państwa potrzeb.

Więcej