Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Rack:
  Ilość U:
  Montaż do belek rack:
  Głębokość [mm]:
  Udźwig [kg]:
  Kolor:

  DYSTRYBUTOR

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

  Półki RACK

  Solidna serwerownia nie może się obejść bez szafy rackAkcesoria i półki rack, niezbędne do wygodnego zamontowania sprzętu znajdziesz w tej kategorii sklepu Hikvision.

  Rack to inaczej szafa teleinformatyczna, która pozwala na sprawne zorganizowanie zestawu urządzeń elektrycznych. Takie rozwiązanie znakomicie sprawdza się tam, gdzie istnieje kon...

  Solidna serwerownia nie może się obejść bez szafy rackAkcesoria i półki rack, niezbędne do wygodnego zamontowania sprzętu znajdziesz w tej kategorii sklepu Hikvision.

  Rack to inaczej szafa teleinformatyczna, która pozwala na sprawne zorganizowanie zestawu urządzeń elektrycznych. Takie rozwiązanie znakomicie sprawdza się tam, gdzie istnieje konieczność zamontowania w jednym miejscu dużej ilości sprzętów. Półka rack pozwoli na instalację dodatkowego urządzenia w szafie. Proponujemy produkty o standardowym wymiarze 19”. W naszej ofercie znajdziesz zarówno półki stałe, jak i modele o zmiennej głębokości. Półka do szafy rack może być montowana do belek z przodu lub z przodu i z tyłu.

  Wytrzymała półka do szafy rack

  Proponowane przez nas produkty oferują bardzo wysoką wytrzymałość. Możesz być pewien, że zagwarantują odpowiednie wsparcie montowanym urządzeniom. Półka rack instalowana do belek z przodu może udźwignąć aż 35 kilogramów. Natomiast modele montowane z przodu i z tyłu uniosą nawet 150 kg. To wystarczająco wiele, by nie martwić się o stabilność konstrukcji.

  Szafa typu rack wymaga zastosowania odpowiednich zestawów mocujących. Aby zainstalować urządzenie, potrzebujesz śruby z gwintami M6 z łbami krzyżakowymi, nakrętek koszykowych oraz podkładek zabezpieczających. Wszystkie te elementy również znajdziesz w tym dziale. Oferujemy je w komplecie, który pozwoli na szybki i bezpieczny montaż.

  Więcej