Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Kod producenta:
  Kategoria:
  Ekranowanie:
  Zarabianie:
  Częstotliwość i przepływ:
  System certyfikowany:

  DYSTRYBUTOR

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

  Wtyki RJ45

  Stworzenie sieci LAN wymaga odpowiednich akcesoriów, wśród których nie może zabraknąć wtyków. Od lat najczęściej wykorzystywanym przy sieciach LAN jest wtyk RJ45. Takie wtyki RJ45 stosuje się przede wszystkim do skrętek o kategorii 5e, typ kabli ekranowych FTP. Jak się okazuje, spełnia on bardzo ważne zadania. Wtyk modularny przystosowany jest b...

  Stworzenie sieci LAN wymaga odpowiednich akcesoriów, wśród których nie może zabraknąć wtyków. Od lat najczęściej wykorzystywanym przy sieciach LAN jest wtyk RJ45. Takie wtyki RJ45 stosuje się przede wszystkim do skrętek o kategorii 5e, typ kabli ekranowych FTP. Jak się okazuje, spełnia on bardzo ważne zadania. Wtyk modularny przystosowany jest bowiem do tak zwanego zarabiania kabli komputerowych, do czego wykorzystuje specjalne zaciskarki modularne posiadające gniazdo 8p8c.

  Akcesoria do sieci LAN i wtyk modularny RJ45

  Każdą sieć komputerową należy wyposażyć w odpowiednie akcesoria, bez których często niemożliwe było funkcjonowanie całej sieci. Niezbędne są także wtyki modularne RJ45. Wtyk taki pozwoli na transmisję z prędkością dochodząca nawet do 10 Gb/s. Jego dużą zaletą jest fakt, że może bez problemu pracować nawet w bardzo trudnych warunkach. Jaki jeszcze powinien być wtyk RJ45? Beznarzędziowy, trwały oraz wytrzymały. Warto również zwrócić uwagę na to, czy tego typu wtyk odporny jest na różnego rodzaju zakłócenia elektromagnetyczne.

  Informatyka nie może funkcjonować bez kabli, a nawet na końcu najdłuższego przewodu znajduje się z reguły jakiś wtyk. Na Sklep-Hikvision.pl znaleźć można wysokiej klasy rozwiązania w tym zakresie, jakie pozwalają efektywnie budować sieci komputerowe, jak też połączenia internetowe o niewielkim zasięgu – na przykład w warunkach domu czy firmy. Wtyki RJ45 są niezbędne, aby przesyłać sygnał internetowy. Pojawiły się one dość dawno i stały się powszechnie stosowanym standardem. Można dzięki nim łatwo podłączyć kartę sieciową komputera klasy PC do sieci internet, uzyskując stabilniejsze połączenie niż za pośrednictwem WiFi.

  Teraz wtyki RJ45 można kupić za niewielkie pieniądze

  Stanowią one dziś jeden z podstawowych atrybutów świata informatyki. Są zakończeniem standardowego kabla LAN odpowiedzialnego za dostarczanie internetu do takich urządzeń jak komputery, rejestratory systemów monitoringu czy sprzęt klasy TV box. Niskie ceny jakie gwarantuje w przypadku tych produktów Sklep-Hikvision.pl skłaniają do zakupu większych ilości wtyków, jakie zawsze dobrze mieć pod ręką – szczególnie wykonując zawód związany z informatyką czy budowaniem systemów dozoru wizyjnego. Pozwoli to łatwo i szybko wymienić wtyk w razie ewentualnych usterek.

  Wybierz sklep internetowy z doskonałą ofertą produktową

  Stosowane dziś kable sieciowe zaopatrzone we wtyki RJ45 pozwalają na przesył danych z prędkością nawet do 10 gigabajtów na sekundę, dzięki czemu są odpowiednie w przypadku najnowocześniejszych sieci dostępu do internetu pracujących w oparciu o łącza światłowodowe. Atrakcyjne ceny takich przewodów jak też wtyków powodują, że zapewnienie połączeń online nawet w dużych obiektach nie jest sporą inwestycją. Oczywiście warto korzystać w tym zakresie z asortymentu Sklep-Hikvision.pl, albowiem opiera się on na wyrobach cenionych producentów. W tym przypadku jest to marka Alantec, szeroka znana w branży teleinformatycznej.

  Więcej