Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Ilość U:
  Kod producenta:
  Montaż:
  Ilość gniazd:
  Wyłącznik:
  Wtyk na przewodzie:
  Natężenie nominalne:
  Napięcie znamionowe:

  DYSTRYBUTOR

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

  Listwy Zasilające RACK

  Listwa zasilająca rack , to wygodny i bezpieczny sposób, by zasilić wykorzystywane urządzenia energią elektryczną. W naszej ofercie posiadamy listwy dopasowane do popularnych szaf o rozmiarze 19”. W dostępnym asortymencie umieściliśmy modele o różnej liczbie gniazd – łatwo znajdziesz egzemplarz dopasowany do własnych wymagań. Częstym wyborem nas...

  Listwa zasilająca rack , to wygodny i bezpieczny sposób, by zasilić wykorzystywane urządzenia energią elektryczną. W naszej ofercie posiadamy listwy dopasowane do popularnych szaf o rozmiarze 19”. W dostępnym asortymencie umieściliśmy modele o różnej liczbie gniazd – łatwo znajdziesz egzemplarz dopasowany do własnych wymagań. Częstym wyborem naszych Klientów jest listwa zasilająca do szafy rack, która pozwala na podłączenie ośmiu lub dziewięciu urządzeń do standardowych gniazd z uziemieniem 2P+Z. Produkt jest wyposażony w przewód o długości 1,8 m ze zwykłym wtykiem, więc pozwala na swobodne podłączenie do gniazda sieciowego lub przedłużacza. Ważnym elementem jest również dwubiegunowy wyłącznik. Dzięki niemu listwa zasilająca rack może być szybko włączona lub wyłączona w dowolnym momencie.

  Listwa zasilająca do szafy rack z zestawem montażowym

  W opakowaniu otrzymasz komplet akcesoriów, które pozwolą na solidny montaż. W zestawie znajdują cztery śruby z koszyczkami do instalacji listwy rack. Wysokość urządzenia w szafie to 1U. Oferta sklepu Hikvision to również panel dystrybucji napięć o rozmiarze 3U, wyposażony w szynę TH-35. Panel pozwala na obsługę 22 miejsc modułowych typu S o szerokości 17,5 mm.

  Osobno proponujemy komplety montażowe do instalacji sprzętu. Zamów zestaw składający się ze śrub z gwintem M6 z łbem krzyżakowym, podkładek z tworzywa sztucznego oraz nakrętek koszykowych, by sprawnie zainstalować dowolne urządzenie lub osprzęt do szafy rack.

  Więcej