Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Głębokość szafy [mm]:
  Ilość wentylatorów:
  Termostat:
  Montaż sufitowy:
  Montaż rack 19 cali:
  Do szaf stojących marki:

  DYSTRYBUTOR

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

  Wentylatory RACK i zwykłe

  Wybierając sprzęt do serwerowni nie możemy zapominać o różnego rodzaju akcesoriach, bez których niemożliwe byłoby działanie wszystkich urządzeń, między innymi potrzebne będą specjalistyczne wentylatory do szafy rack i panele wentylacyjne rack. Wśród akcesoriów mamy chociażby panele sufitowe wyposażone w kilka wentylatorów. Taki właśnie wentylato...

  Wybierając sprzęt do serwerowni nie możemy zapominać o różnego rodzaju akcesoriach, bez których niemożliwe byłoby działanie wszystkich urządzeń, między innymi potrzebne będą specjalistyczne wentylatory do szafy rack i panele wentylacyjne rack. Wśród akcesoriów mamy chociażby panele sufitowe wyposażone w kilka wentylatorów. Taki właśnie wentylator z termostatem jest niezwykle ważny, gdyż to dzięki niemu nie dojdzie do przegrzania urządzeń. W przypadku umieszczenia sprzętów w specjalnych szafach, konieczne będzie odpowiednie zadbanie o ich prawidłową wentylację – w związku z tym warto postawić na wentylator do szafy rack.

  Najważniejsze akcesoria do serwerowni

  Zastosowanie odpowiednich wentylacyjnych paneli sufitowych lub też wentylatorów do szaf pozwoli nam spać spokojnie, wiedząc że żadne sprzęty nie ulegną uszkodzeniom z powodu przegrzania. Zapewni nam to na przykład panel wentylacyjny rack, wyposażony w dwa lub cztery wentylatory, jak również termostat. W wielu przypadkach termostat wentylatora może okazać się wręcz niezbędny, dlatego też przy wyborze panelu sufitowych lub wentylatorów do szaf warto jest zwrócić uwagę na to czy posiadają one takie właśnie udogodnienie.

  Więcej