Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

DYSTRYBUTOR

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

Puszki Hermetyczne

Normalnym jest, że instalacja techniczna składa się z licznych elementów. Czasami niewielkich, ale mających w praktyce niemałą rolę do odegrania. Puszka hermetyczna może w oczach niektórych wyglądać niepozornie, ale w rzeczywistości jest produktem bardzo ważnym. Na Sklep-Hikvision.pl Klienci mogą zamówić różne rodzaje puszek tego typu. Różnią si...

Normalnym jest, że instalacja techniczna składa się z licznych elementów. Czasami niewielkich, ale mających w praktyce niemałą rolę do odegrania. Puszka hermetyczna może w oczach niektórych wyglądać niepozornie, ale w rzeczywistości jest produktem bardzo ważnym. Na Sklep-Hikvision.pl Klienci mogą zamówić różne rodzaje puszek tego typu. Różnią się one przede wszystkim gabarytami, więc mogą być wykorzystywane przy różnych typach instalacji – monitoringu, informatycznych czy telekomunikacyjnych. Puszka instalacyjna świetnej jakości kosztuje nas naprawdę niewiele.

Odporna na zewnętrzne czynniki puszka natynkowa

Każdy z oferowanych wariantów puszek został wykonany z wysokiej klasy tworzywa sztucznego – termoplastu. Specjalny skład mieszanki bezhalogenowej, wolnej od takich związków chemicznych jak brom czy chlor sprawia, że w razie zaprószenia ognia puszka nie będzie podtrzymywać płomienia. Puszka hermetyczna może być z powodzeniem używana zarówno przy instalacjach zewnętrznych, jak i wewnętrznych – między innymi z uwagi na ochronę IP66, gwarantującą wysoki stopień szczelności.

Uniwersalna puszka instalacyjna

Puszki, jakie przygotowaliśmy dla Klientów Sklep-Hikvision.pl, posiadają dławiki elastyczne M25. Po ich przebiciu można wyprowadzać z puszek odpowiednie przewody, a następnie stosować dodatkowe dławiki izolacyjne, by zabezpieczyć element. Dobra jakość zastosowanego do produkcji tworzywa oraz wysoka szczelność pozwalają, aby puszka natynkowa z naszej oferty spotkała się z uznaniem fachowców z różnych dziedzin.

Więcej