Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Rozdzielczość:
  Obiektyw:
  Obudowa:
  Promiennik IR:
  Typ obudowy:
  Ilość portów RJ45:
  Ilość portów POE:
  Ilość portów SFP:
  Wymiary szer. x gł. x wys. [mm]:
  Zasilanie:
  Ilość portów RJ45 Gbit/s:
  Ilość portów RJ45 10/100Mb/s:
  Budżet mocy POE:
  Ilość U:
  Kod producenta:
  Montaż:
  Typ szafy:
  Rodzaj szafy:
  Ilość cali:
  Ilość belek rack:
  Boki szafy:
  Drzwi przednie:
  Wymiary ogólne wys x szer x gł [mm]:
  Głębokość szafy [mm]:
  Rozdzielczość/klatki:
  Zasilanie:
  Dzień/noc:
  Funkcje obrazu:
  Przetwornik:
  Wej./wyj. Audio:
  Wej./wyj. Alarmowe:
  Czułość:
  Głębokość:
  Rodzaje adapterów:

  DYSTRYBUTOR

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

  Szafy Wiszące

  Potrzebna Ci solidna szafa rack? W naszym sklepie zamówisz modele o różnej pojemności i zastosowaniu. Proponujemy szafy o pojemności od 4 U do 24 U. Nasi Klienci chętnie zamawiają modele wiszące oraz wisząco-stojące, które znakomicie sprawdzają się jako szafy serwerowe. Za ich pomocą sprawnie zorganizujesz dużą liczbę urządzeń dostosowanych do m...

  Potrzebna Ci solidna szafa rack? W naszym sklepie zamówisz modele o różnej pojemności i zastosowaniu. Proponujemy szafy o pojemności od 4 U do 24 U. Nasi Klienci chętnie zamawiają modele wiszące oraz wisząco-stojące, które znakomicie sprawdzają się jako szafy serwerowe. Za ich pomocą sprawnie zorganizujesz dużą liczbę urządzeń dostosowanych do montażu typu rack i łatwiej stworzysz sieć LAN, sieć światłowodową czy system monitoringu. Szafa dystrybucyjna rack będzie również praktycznym wyposażeniem studia audio i każdego pomieszczenia, w którym chcesz umieścić bogaty system multimedialny.

  Wytrzymałe szafy serwerowe rack odporne na korozję

  Szafa rack to solidne rozwiązanie umożlwiające bezpieczne korzystanie ze sprzętu przez wiele lat. Proponowane przez na konstrukcje są wykonane z blachy stalowej walcowanej na zimno SPCC, o grubości 1,2 mm, przy czym profile montażowe mają grubość 2 mm. Nie musisz się również bać, że regał ulegnie degradacji w trakcie użytkowania z powodu rdzy. Szafy serwerowe rack zostały pokryte lakierem proszkowym, który skutecznie chroni przed utlenianiem.

  Szafy są dostępne w wersji z drzwiami przeszklonymi (szkło hartowane) oraz metalowymi. Wszystkie modele zostały tak zaprojektowane, by dawać pełny dostępny do instalowanych urządzeń. Oprócz drzwi przednich, można otwierać również boki, a wszystkie dojścia są zabezpieczone zamkiem na klucz. Szafa serwerowa jest też dostosowana do montażu wentylatorów umożliwiających efektywne chłodzenie urządzeń. Hikvision oferuje zarówno złożone szafy rack gotowe do instalacji, jak i produkty do samodzielnego złożenia.

  Więcej