Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

DYSTRYBUTOR

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

Rurki PCV

Oferta Hikvision obejmuje solidny osprzęt elektroinstalacyjny, który posłużą Ci do stworzenia trwałej, estetycznej i dobrze zorganizowanej sieci elektrycznej oraz instalacji alarmowej lub teleinformatycznej. Proponujemy kielichowe rurki PCV pozwalające na wygodne prowadzenie przewodów, zarówno w pionie, jak i w poziomie. Charakterystyczny kształ...

Oferta Hikvision obejmuje solidny osprzęt elektroinstalacyjny, który posłużą Ci do stworzenia trwałej, estetycznej i dobrze zorganizowanej sieci elektrycznej oraz instalacji alarmowej lub teleinformatycznej. Proponujemy kielichowe rurki PCV pozwalające na wygodne prowadzenie przewodów, zarówno w pionie, jak i w poziomie. Charakterystyczny kształt rurek pozwala na sprawne łączenie kolejnych elementów bez korzystanie ze złączek.

Proponowane przez nas rurki PCV znakomicie sprawdzą się podczas prowadzenia przewodów typu:

  • skrętka UTP/FTP kat.5e/6/7,
  • YDY oraz YDYp,
  • YTDY, koncentryczne.

Wykorzystaj nasze rurki PCV wewnątrz pomieszczeń. Będą one stanowiły skuteczną ochronę fizyczną przewodów. To dobry sposób na zabezpieczenie kabli w biurowcu, budynku użyteczności publicznej czy galerii handlowej.

Trwały osprzęt elektroinstalacyjny

Oprócz rurek w tej kategorii zamówisz także uchwyty instalacyjne oraz łączniki. Złączka zaciskowa typu UZ pozwala na stworzenie trwałych połączeń w ciągu paru sekund. Każda rurka i złączka elektryczna w naszej ofercie to produkt z wytrzymałego tworzywa sztucznego, gwarantujący wieloletnią ochronę przewodów.

Więcej