Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

DYSTRYBUTOR

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

Teleinformatyczne UTP, FTP

Wydajna i działająca w pełnym zakresie infrastruktura teleinformatyczna nie może obejść się bez adekwatnego okablowania. To mogą zapewnić jedynie najlepsi dostawcy oraz dystrybutorzy. Sklep-Hikvision.pl jest miejscem przygotowanym przez specjalistów dla specjalistów. Kable teleinformatyczne, jakie posiadamy w asortymencie, nadają się idealnie do...

Wydajna i działająca w pełnym zakresie infrastruktura teleinformatyczna nie może obejść się bez adekwatnego okablowania. To mogą zapewnić jedynie najlepsi dostawcy oraz dystrybutorzy. Sklep-Hikvision.pl jest miejscem przygotowanym przez specjalistów dla specjalistów. Kable teleinformatyczne, jakie posiadamy w asortymencie, nadają się idealnie do przesyłania danych w ramach sieci internetowej czy telefonicznej. Inne kable telekomunikacyjne na rynku nie mogą pochwalić się tak dobrymi parametrami.

Świetne przewody teleinformatyczne czekają na Klientów

Gorąco polecamy zakup kabli typu 5e, dzięki którym można w sposób sprawny budować przyłącza oraz sieci internetowe z transferem danych na poziomie nawet 1 gigabajta na sekundę. Pamiętamy o fachowcach, jakich zadaniem jest przygotowanie elementów infrastruktury sieciowej, znajdujących się poza zamkniętymi pomieszczeniami. Stąd w katalogu przewody zewnętrzne i żelowane, o podwyższonej odporności na czynniki mechaniczne i pogodowe. Kable sieciowe, jakie można u nas kupić, to rozwiązania dla profesjonalistów.

Znakomite kable teleinformatyczne

Nie stronimy od produktów najbardziej zaawansowanych, ale także bezpiecznych z punktu widzenia użytkowników. Dlatego w ofercie nie mogło zabraknąć przewodów kategorii 6 i 7, wykonanych w technologii LSOH (bezhalogenowej). Użycie specjalnych tworzyw sprawia, że w razie wystąpienia pożaru spalane przewody nie będą wytwarzać szkodliwych dla zdrowia chemicznych oparów. Wiemy, że nie wszystkie kable telekomunikacyjne spełniają te wymogi, dlatego uwzględniliśmy je w asortymencie Sklep-Hikvision.pl. Doceniają to nasi Klienci.

Więcej