Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Zastosowanie:
  Kod producenta:
  Kategoria:
  Częstotliwość i przepływ:
  Izolacja zewnetrzna:
  Kolor izolacji:
  Typ ekranu:
  Grubość żył:
  Powłoka:
  Konfekcja:

  DYSTRYBUTOR

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

  Kategoria 5E

  Budowa połączeń sieciowych nigdy nie może się obejść bez wysokiej jakości infrastruktury. Naszym zadaniem jest dostarczyć Klientom wszystkiego, co w tej materii niezbędne. Na Sklep-Hikvision.pl czekają na Państwa takie rozwiązania jak standardowa skrętka UTP. To kabel, za pomocą którego możliwa jest efektywna dystrybucja sygnału sieciowego w ram...

  Budowa połączeń sieciowych nigdy nie może się obejść bez wysokiej jakości infrastruktury. Naszym zadaniem jest dostarczyć Klientom wszystkiego, co w tej materii niezbędne. Na Sklep-Hikvision.pl czekają na Państwa takie rozwiązania jak standardowa skrętka UTP. To kabel, za pomocą którego możliwa jest efektywna dystrybucja sygnału sieciowego w ramach sieci lokalnych – w zależności od parametrów przewodów chodzi zarówno o wnętrza budynków, jak też ich zewnętrzne otoczenie.

  Skrętka UTP kat 5e – ceniona przez specjalistów

  W tym momencie bardzo dużą rolę w świecie połączeń internetowych odgrywają łącza bazujące na wysokich prędkościach. Rosnące grono abonentów korzystających z Internetu posiada możliwość korzystania z takich rozwiązań. Ich przygotowanie tak, aby były w pełni sprawne, wymaga sięgnięcia po odpowiednie akcesoria. Skrętka 5e najczęściej wystarcza do tego, by przygotować infrastrukturę sieciową dużych prędkości aż do 1 GB danych na sekundę. Otwiera to przed użytkownikami bardzo szerokie możliwości.

  Niedroga i świetna jakościowo skrętka UTP

  Robimy wszystko, aby w naszej ofercie znalazły się tylko i wyłącznie takie przewody, których jakość nie będzie budzić najmniejszych wątpliwości. Przykładem doskonałego producenta jest firma ALANTEC, jaka dostarcza większość skrętek w naszym szerokim asortymencie. Skrętka UTP kat 5e, którą polecamy Klientom, jest dostępna z izolacją zewnętrzną wykonaną z najwyższej klasy tworzywa sztucznego. Tym samym nie trzeba obawiać się o trwałość przewodu, który przez wiele lat będzie się perfekcyjnie wywiązywał ze swoich zadań.

  Więcej