Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

DYSTRYBUTOR

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

Dyski CCTV

System dozoru wizyjnego musi składać się z elementów, którym można zaufać w każdej sytuacji. Dysk twardy z całą pewnością jest jednym z nich. Na nim bowiem mają się zapisywać wszystkie nagrania zarejestrowane przez kamery sterowane za pomocą rejestratora. Dlatego szalenie istotne jest to, by postawić na nośniki danych o dużej wytrzymałości i cec...

System dozoru wizyjnego musi składać się z elementów, którym można zaufać w każdej sytuacji. Dysk twardy z całą pewnością jest jednym z nich. Na nim bowiem mają się zapisywać wszystkie nagrania zarejestrowane przez kamery sterowane za pomocą rejestratora. Dlatego szalenie istotne jest to, by postawić na nośniki danych o dużej wytrzymałości i cechujące się niezawodną pracą przez wiele miesięcy i lat. Dysk HDD, jaki można kupić na Sklep-Hikvision.pl, spełnia te wymagania, zapraszamy więc do składania zamówień.

Najlepsze dyski twarde zewnętrzne zawsze u nas

Nowoczesny monitoring to nagrania wysokiej jakości, czasami rejestrowane w naprawdę wysokiej rozdzielczości. Wynika z tego jasno, że dyski, na których ma być zapisany materiał, muszą mieć odpowiednio dużą pojemność. Dysk CCTV, jaki znajdą Państwo w naszym sklepie, może mieć od 1 do 6 terabajtów pojemności na dane. To bardzo duża przestrzeń, pozwalająca zmieścić tysiące godzin nagrań. Gwarantem solidności każdego dysku jest marka Western Digital – jedna z najwyżej cenionych na światowym rynku IT.

Dyski do monitoringu, w które warto inwestować

Zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie. Jesteśmy pewni, że z łatwością znajdą Państwo w Sklep-Hikvision.pl taki dysk twardy, jaki idealnie sprawdzi się w charakterze bazy danych dla lokalnej sieci monitoringu. Ogromne pojemności, szybkie tempo zapisu i doskonała trwałość – u nas to norma, a nie luksus. Dyski twarde zewnętrzne dedykowane do użycia w systemach monitoringu są stałą częścią asortymentu sklepu, więc można zamówić je w każdej chwili.

Więcej