Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

DYSTRYBUTOR

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

Zasilacze UPS

W przypadku braku zasilania lub nieprawidłowego działania zasilania sieciowego, zasilacze UPS umożliwiają ciągłość pracy innych urządzeń elektronicznych. Systemy zasilania awaryjnego, szczególnie dla zaplecza informatycznego, takiego jak serwerownie są wyjątkowo istotne. Zasilacze UPS zaopatrzone są zazwyczaj w akumulator, który uruchamia się po...

W przypadku braku zasilania lub nieprawidłowego działania zasilania sieciowego, zasilacze UPS umożliwiają ciągłość pracy innych urządzeń elektronicznych. Systemy zasilania awaryjnego, szczególnie dla zaplecza informatycznego, takiego jak serwerownie są wyjątkowo istotne. Zasilacze UPS zaopatrzone są zazwyczaj w akumulator, który uruchamia się podczas zakłóceń dostawy prądu. W zależności od mocy, zasilacze UPS mogą podtrzymać napięcie od kilku do kilkudziesięciu minut. Jest to czas wystarczający do wykonania kopii zapasowych lub innych ważnych czynności.

Wydajne zasilacze UPS w sklep-hikvision.pl

Dostępne w naszym sklepie zasilacze UPS to produkty stworzone przez renomowane firmy, specjalizujące się w wytwarzaniu dedykowanego sprzętu elektronicznego. Są to artykuły cechujące się wysoką wydajnością oraz pozwalające na stabilne zasilanie serwerowni, komputerów oraz innych urządzeń sieciowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, w naszej ofercie umieściliśmy dwa rodzaje zasilaczy. Pierwsza kategoria to zasilacze typu tower. Nadają się do ustawienia w pozycji pionowej, natomiast w drugiej znajdują się urządzenia typu rack – umożliwiające przechowywanie zarówno w pionowej, jak i poziomej pozycji.

Zasilacze UPS – niezawodny sprzęt informatyczny

Sklep-hikvision.pl oferuje najlepszej jakości sprzęt, jaki gwarantuje bezawaryjne i wieloletnie użytkowanie. Nasz asortyment to wyselekcjonowane urządzenia, które sprawdzają się w wielu branżach np. w administracji czy biznesie.

Więcej

Podkategorie