Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Kod producenta:
  Kategoria:
  Ekranowanie:
  Zarabianie:
  Częstotliwość i przepływ:
  System certyfikowany:

  DYSTRYBUTOR

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

  Łączniki LAN

  Tworzenie sieci LAN może być konieczne w wielu sytuacjach, na przykład w momencie, kiedy chcemy zbudować system do monitoringu. Nie może się to jednak udać bez odpowiednich urządzeń, ale także akcesoriów do sieci LAN takich jak na przykład łącznik RJ45. Pełni on bowiem bardzo ważną funkcję w całej sieci, a jak sama nazwa wskazuje, łączy po prost...

  Tworzenie sieci LAN może być konieczne w wielu sytuacjach, na przykład w momencie, kiedy chcemy zbudować system do monitoringu. Nie może się to jednak udać bez odpowiednich urządzeń, ale także akcesoriów do sieci LAN takich jak na przykład łącznik RJ45. Pełni on bowiem bardzo ważną funkcję w całej sieci, a jak sama nazwa wskazuje, łączy po prostu kable UTP, które to zakończone są wtykiem RJ45. Bardzo ważne jest więc zwrócić uwagę na to, czy wybrany przez nas łącznik LAN jest odpowiedni względem pozostałych akcesoriów sieci.

  Łącznik kabla sieciowego RJ45 – jak wybrać?

  Przy wyborze warto więc mieć na względzie dobór akcesoriów do siebie, ale również poszczególne parametry łączników. Wśród nich największe znaczenie mają chociażby kategoria łącznika czy też zarabianie oraz ekranowanie. Łączniki mogą bowiem być ekranowane lub też nieekranowane. Dodatkowo, w przypadku zarabiania poprzez wciskacz LSA konieczne będzie postawienie właśnie na łącznik LSA, dlatego też bardzo ważne jest zwrócić uwagę na parametry wybranego przez nas akcesorium.

  Więcej