Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Zastosowanie:
  Kod producenta:
  Kategoria:
  Częstotliwość i przepływ:
  Izolacja zewnetrzna:
  Kolor izolacji:
  Typ ekranu:
  Grubość żył:
  Powłoka:
  Konfekcja:

  DYSTRYBUTOR

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

  Kategoria 6

  Patchcordy, czyli inaczej kable krosowe, są niezwykle ważnym akcesorium, jeśli chodzi o różnego rodzaju sieci teleinformatyczne, ale nie tylko. Jednym z najczęściej wykorzystywanych jest kabel sieciowy kat 6, znajdującyswoje zastosowanie przy tworzeniu wielu przeróżnych sieci oraz połączeń. Służy on bowiem przede wszystkim do połączenia z różneg...

  Patchcordy, czyli inaczej kable krosowe, są niezwykle ważnym akcesorium, jeśli chodzi o różnego rodzaju sieci teleinformatyczne, ale nie tylko. Jednym z najczęściej wykorzystywanych jest kabel sieciowy kat 6, znajdującyswoje zastosowanie przy tworzeniu wielu przeróżnych sieci oraz połączeń. Służy on bowiem przede wszystkim do połączenia z różnego rodzaju urządzeniami aktywnymi oraz urządzeniami końcowymi, pozwalając na transmisję danych nawet z prędkością 10 Gb/s. Izolacja takiego kabla najczęściej występuje w kolorze szarym.

  Do czego przyda nam się przewód UTP kat 6?

  Tego typu kable i przewody mogą przydać nam się przede wszystkim w momencie konieczności stworzenia różnego rodzaju sieci, tak jak ma to miejsce chociażby w przypadku tworzenia systemu monitoringu. Wtedy bez kabli i przewodów nie będziemy w stanie zbudować skutecznego narzędzia do monitorowania, dlatego też warto wiedzieć, na jaki kabel sieciowy kat 6 postawić i czym tak w zasadzie powinien się charakteryzować, aby mógł w pełni spełniać swoje najważniejsze zadania.

  Więcej