Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

DYSTRYBUTOR

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

Koryta PCV

Stworzenie systemu monitoringu czy chociażby systemu audio-wideo wymaga odpowiedniego okablowania. W skład takiego systemu wchodzić będzie wiele różnych urządzeń, które nie zawsze można ze sobą połączyć w sposób bezprzewodowy. Z bałaganem kabli w naszym domu poradzimy sobie m.in. za sprawą takich akcesoriów jak korytka kablowe czy listwy maskują...

Stworzenie systemu monitoringu czy chociażby systemu audio-wideo wymaga odpowiedniego okablowania. W skład takiego systemu wchodzić będzie wiele różnych urządzeń, które nie zawsze można ze sobą połączyć w sposób bezprzewodowy. Z bałaganem kabli w naszym domu poradzimy sobie m.in. za sprawą takich akcesoriów jak korytka kablowe czy listwy maskujące, które przykryją kable i wprowadzą porządek.

Warto zająć się schowaniem wszystkich wystających kabli przede wszystkim ze względu na kwestię bezpieczeństwa – chodzi tutaj nie tylko o to, że łatwo może dojść do ich uszkodzenia, co wpłynie na działanie danej instalacji, lecz również o to, że wystające i poplątane kable zwiększają ryzyko potknięcia się i upadku. Nic więc dziwnego, że przy instalacji różnych systemów korytka oraz listwy maskujące kable stają się niemal koniecznością.

Gdzie znaleźć korytka kablowe PCV?

Warto zadbać o tego typu akcesoria instalacyjne jeszcze przed rozpoczęciem instalacji wybranego przez nas systemu, aby móc w zasadzie od razu zająć się odpowiednim przykryciem i zamaskowaniem wszystkich kabli. Korytka kablowe oraz listwy na kable i inne tego typu akcesoria nie są jednak czymś, co oferuje każdy większy sklep czy supermarket, dlatego też  dobrze jest pomyśleć o ich zakupie odpowiednio wcześniej.

Na szczęście cena tego typu akcesoriów jest z reguły bardzo niska, co sprawia, że schowanie wszystkich wystających kabli to po prostu opłacalna opcja. W ten sposób ochronimy okablowanie przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale też zwiększymy bezpieczeństwo swoje oraz wszystkich domowników. Na dodatek, schowane pod listwami kable to po prostu bardziej estetyczne rozwiązanie.

Wypróbuj nasze listwy maskujące i korytka kablowe w korzystnej cenie!

Więcej