Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

DYSTRYBUTOR

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

Obudowy i uchwyty

Każdy monitoring będzie spełniał przypisane mu zadania wtedy, kiedy w miejscu objętym dozorem wizyjnym znajdzie się odpowiednio duża liczba kamer. Ich liczba jest kwestią otwartą i zależną od potrzeb. Warto jednak przemyśleć ich rozlokowanie w taki sposób, by mieć jak najlepsze rozeznanie w tym, co dzieje się w obiekcie. Uchwyt ścienny do kamer ...

Każdy monitoring będzie spełniał przypisane mu zadania wtedy, kiedy w miejscu objętym dozorem wizyjnym znajdzie się odpowiednio duża liczba kamer. Ich liczba jest kwestią otwartą i zależną od potrzeb. Warto jednak przemyśleć ich rozlokowanie w taki sposób, by mieć jak najlepsze rozeznanie w tym, co dzieje się w obiekcie. Uchwyt ścienny do kamer pozwala montować je na ścianach, a więc w sposób najbardziej typowy i wygodny. Odpowiednia konstrukcja i duża uniwersalność dają szansę na instalację różnych modeli. Uchwyt kamery okazuje się więc całkiem wszechstronnym rozwiązaniem.

Solidny uchwyt słupowy na Sklep-Hikvision.pl

W naszym sklepie stawiamy między innymi na sprzęt renomowanej marki Hikvision – jednego z globalnych liderów w zakresie rozwiązań dla monitoringu. Za pomocą uchwytów słupowych możliwe jest szybkie zainstalowanie kamery na słupach, lampach i tym podobnych miejscach. Ma to spore znaczenie zwłaszcza w przypadku zewnętrznych systemów dozoru, gdzie zależy nam na odpowiednim umiejscowieniu źródeł obrazu – by obejmowały one jak największy obszar.

Uchwyt słupowy do kamer w dobrej cenie

Wszystkie modele uchwytów, jakie znalazły się w naszej ofercie, zaliczają się do produktów wysokiej klasy. Zapewniamy ich trwałość, odporność na czynniki zewnętrzne oraz to, że znakomicie utrzymają kamery w pożądanym miejscu. Tylko najlepszy uchwyt kamery jest wart tego, by w niego inwestować. Na Sklep-Hikvision.pl szanujemy potrzeby i pieniądze Klientów, więc asortyment w tej kategorii jest optymalną kombinacją niskich cen oraz wybornej jakości.

Więcej