Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

DYSTRYBUTOR

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

Patchcordy Światłowodowe

Doskonale zaprojektowane patchcordy światłowodowe stanowią niezbędny element wyposażenia w przypadku wszelkich systemów wykorzystujących technologię światłowodów. Aktualnie w szerokiej ofercie Sklep-Hikvision.pl czekają na Klientów zarówno modele jednomodowe, jak i wielomodowe, które można dobierać w zależności od potrzeb. Solidne wykonanie z mo...

Doskonale zaprojektowane patchcordy światłowodowe stanowią niezbędny element wyposażenia w przypadku wszelkich systemów wykorzystujących technologię światłowodów. Aktualnie w szerokiej ofercie Sklep-Hikvision.pl czekają na Klientów zarówno modele jednomodowe, jak i wielomodowe, które można dobierać w zależności od potrzeb. Solidne wykonanie z mocnych tworzyw gwarantuje wolną od problemów, wieloletnią eksploatację. Oferujemy okablowanie w różnych standardowych długościach, zazwyczaj pomiędzy 1 a 10 metrów. Dużym walorem jest fakt, iż niektóre przewody światłowodowe w ofercie posiadają powłokę bezhalogenową.

Stawiamy na produkty cenionych wytwórców, dlatego oferujemy Klientom patchcordy światłowodowe marki Alantec, jaka jest znana z wysokiej jakości wykonania, a jednocześnie rozsądnych cen. Zapewniamy tym samym wszystkim nabywcom przewody, jakie pozwalają budować wysokiej klasy infrastrukturę sieciową opartą o działanie technologii światłowodowej. Aktualnie ten sposób przesyłu danych, a zwłaszcza sygnału internetowego, uchodzi za najbardziej wydajny i zapewniający optymalne efekty w wymiarze związanym ze stabilnością sygnału. Rozwiązania w tym zakresie są stosowane coraz powszechniej.

Dobre pigtaile światłowodowe ze sprawdzonego źródła

Są konkretne powody, dla których warto kupować patchordy i pigtaile na Sklep-Hikvision.pl. To w naszym sklepie można znaleźć szczególnie korzystne ceny, jakie pozwalają zaopatrywać się w doskonały sprzęt, płacąc za niego relatywnie niewiele. Doceniają nas najlepsze ekipy montażowe oraz firmy z branży informatycznej oraz telekomunikacyjnej – sieci kablowe, dostawcy usług telefonicznych i szerokopasmowego Internetu. Zamawiając u nas patchcordy światłowodowe, da się zaoszczędzić w stosunku do wielu alternatywnych ofert na polskim rynku, nie obniżając w żaden sposób technicznej jakości swojej inwestycji.

Patchcordy: wybór dla różnych potrzeb

Polecamy warianty kabli wielomodowych i jednomodowych, których stabilne działanie zostało sprawdzone w wielu lokalizacjach. Sklep internetowy daje gwarancję ekspresowej wysyłki produktów, co pozwala prowadzić prace montażowe bez opóźnień. Patchcordy i pigtaile światłowodowe z oferowanych w naszym asortymencie modeli przewodów to najlepsze propozycje firmy Alantec, jakie spełniają wymagania technologiczne oraz normy wytrzymałości stawiane tego typu okablowaniu. W razie konieczności odpowiemy na każde pytanie i służymy fachowym doradztwem.

Więcej