Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Rack:
  Ilość U:
  Kolor:
  Kod producenta:
  Kategoria:
  Ekranowanie:
  Zarabianie:
  Częstotliwość i przepływ:
  System certyfikowany:
  Typ ekranu:
  Częstotliwość:
  Grubość żył:
  Powłoka:
  Wtyki:
  Typ połączenia:

  DYSTRYBUTOR

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

  Kat. 6A

  Sieć LAN wymaga zastosowania odpowiednich urządzeń oraz akcesoriów, dzięki którym wszystko będzie mogło prawidłowo funkcjonować. Wśród wielu różnego rodzaju sprzętów mamy także moduły keystone, dostępne w wersji ekranowanej oraz nieekranowanej. Jakie zadanie mają tego typu moduły? To przede wszystkim z ich pomocą uda nam się zbudować gniazda RJ4...

  Sieć LAN wymaga zastosowania odpowiednich urządzeń oraz akcesoriów, dzięki którym wszystko będzie mogło prawidłowo funkcjonować. Wśród wielu różnego rodzaju sprzętów mamy także moduły keystone, dostępne w wersji ekranowanej oraz nieekranowanej. Jakie zadanie mają tego typu moduły? To przede wszystkim z ich pomocą uda nam się zbudować gniazda RJ45 kat 6, czy to w puszkach natynkowych, podtynkowych lub podłogowych - są to gniazda komputerowe, umożliwiające stworzenie wysokiej jakości sieci strukturalnej.

  Czym charakteryzują się moduły keystone?

  Dostępne moduły są w wersji beznarzędziowej, co oznacza, że nie wymagają one użycia specjalnych wciskaczy LSA. Pozwalają one na przepływ do 1 Gb/s, a do tego posiadają 25-letnią gwarancję systemową. To, o czym powinniśmy pamiętać jednak przede wszystkim to fakt, że za sprawą tego typu modułów bez problemu zbudujemy gniazda RJ45 kat 6, natomiast bardzo ważne jest pamiętać także o tym, aby postawić na inne pasujące i kompatybilne urządzenia i akcesoria do sieci LAN.

  Więcej