Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Zastosowanie:
  Typ światłowodu:
  Ilość włókien:
  Elementy wytrzymałościowe:
  Powłoka zewnętrzna:

  DYSTRYBUTOR

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

  Kable Wielomodowe

  Światłowody wielomodowe

  W przypadkach, kiedy zwykły kabel jest niewystarczający, a dużych rozmiarów dane cyfrowe wymagają przesyłania w możliwie jak najszybszym czasie, zastosowanie znajdują światłowody wielomodowe. W przeciwieństwie do kabli jednomodowych sprawdzają się one świetnie na krótszych odległościach, sięgających kilku kilometrów, a ni...

  Światłowody wielomodowe

  W przypadkach, kiedy zwykły kabel jest niewystarczający, a dużych rozmiarów dane cyfrowe wymagają przesyłania w możliwie jak najszybszym czasie, zastosowanie znajdują światłowody wielomodowe. W przeciwieństwie do kabli jednomodowych sprawdzają się one świetnie na krótszych odległościach, sięgających kilku kilometrów, a niekiedy tylko na terenie jednego obiektu.

  Kable światłowodowe wielomodowe składają się z włókien światłowodowych, będących nośnikiem informacji – sygnału świetlnego pod postacią fal elektromagnetycznych. Ze względu na ogromną przepływowość danych, znajdują one swoje zastosowanie w obszarach takich jak rozbudowane sieci internetowe, telekomunikacja, czy telewizja cyfrowa.

  Dostępne w ofercie światłowody wielomodowe

  Nasz sklep internetowy posiada w ofercie kable wielomodowe zarówno o zewnętrznym jak i uniwersalnym zastosowaniu, które mogą zostać użyte w instalacjach wewnętrznych oraz zewnętrznych. Otulina z włókien amidowych zapewnia doskonałą wytrzymałość kabli w obliczu czynników atmosferycznych. Niektóre kable światłowodowe wielomodowe posiadają dodatkowe wzmocnienie izolacji, pozwalające na ułożenie kabla nawet bezpośrednio w ziemi. Włókna światłowodowe umieszczone się w luźnych, wypełnionych żelem hydrofobowym tubach, które stanowią doskonałą ochronę przed wilgocią. W zależności od potrzeb, kable posiadają 4, 8 oraz 12 włókien. Powłoka zewnętrzna wszystkich dostępnych w naszym sklepie kabli wykonana jest z polietylenu PE, zapewniając możliwie jak najwyższą wytrzymałość.

  Aspektem, który zdecydowanie wyróżnia dostępne w naszej ofercie kable, jest ich świetna cena. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w sklepie internetowym modelami światłowodów wielomodowych.

  Więcej