Kamera IP kopułowa DS-2CD2123G0-I(Black)(2.8mm), 2Mpix, IR 30m, zewnętrzna, WDR Zobacz większy

Kamera IP kopułowa DS-2CD2123G0-I(Black)(2.8mm), 2Mpix, IR 30m, zewnętrzna, WDR

  • DS-2CD2123G0-I(BLACK)(2.8MM)

Produkt archiwalny

838,00 zł netto / szt 1 030,74 zł brutto / szt

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Arkadiusz Szymkowiak email: a.szymkowiak@akom.com.pl tel. 577 920 707
Zapytaj o ten produkt.

Podobne

  • Kamera Hikvision DS-2CD2T22WD-I8

  • Kamera Hikvision DS-2CD2642FWD-IS

  • Kamera Hikvision DS-2CD2T42WD-I8(6mm)

  • Kamera Hikvision DS-2CD2010-I

  • Kamera Hikvision DS-2CD2T22WD-I3

  • Kamera szybkoobrotowa Hikvision DS-2DE5184-A

Kamera IP kopułowa DS-2CD2123G0-I(Black)(2.8mm), 2Mpix, IR 30m, zewnętrzna, WDR

Kamera sufitowa DS-2CD2143G0-I(Black)(2.8mm) wyposażony w przetwornik 1/3" 2Mpix, z obiektywem o stałej ogniskowej 2.8mm o kącie widzenia 114°. Posiada mechaniczny filtr podczerwieni i promiennik o zasięgu 30m, który zapewnia prawidłową widoczność w przypadku braku oświetlenia. Obudowa klasy szczelności IP67 zapewnia ochrone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Funkcja cyfrowa 3D-DNR redukuje szumy,która umożliwia polepszenie jakości obrazu warunkach niedostatecznego oświetlenia. Obsługiwana nowoczesna funkcji kompresji H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG. Obraz jest zapisywany na karcie microSD o pojemności 128GB, Kamera jest zasilana w dwojaki sposób 12VDC lub przez PoE.

 

Ponadto kamera posiada szereg funkcji poprawiających jakość obrazu:

 

WDR - (z ang. Wide Dynamic Range) czyli szeroki zakres dynamiki. Funkcja ta ma za zadanie poprawianie jakości obrazu w różnych warunkach oświetlenia. Zapobiega ona prześwietleniu obrazu w najjaśniejszych punktach i zaciemnienia tam gdzie pada najmniej światła. Obraz nagrywany jest przy różnym ustawieniu czasu naświetlania. Następnie algorytm stosuje zaawansowaną analizę obrazu, aby wybrać warstwy będące w optymalnej jakości i łączy je w nowy obraz.

Kamery wyposażone w funkcję WDR są szczególnie pożądane w miejscach gdzie występują duże różnice w natężeniu oświetlenia oraz tam gdzie spotyka się oświetlenie naturalne i sztuczne. Do takich miejsc mogą należeć m. in.: wejścia do magazynów, witryny sklepowe, czy pomieszczenia z dużymi oknami. System WDR może również okazać się pomocny, gdy chcemy sfilmować w warunkach nocnych tablicę rejestracyjną samochodu z włączonymi reflektorami.

Dzień/Noc (ICR) - Mechaniczny filtr podczerwieni - system, który automatycznie steruje pracą filtra podczerwieni. W trybie dziennym filtr jest nałożony na matrycę, natomiast podczas pracy kamery w trybie nocnym, filtr jest automatycznie ściągany co przekłąda się na zwiększenie ilości światła docierającego do matrycy i rozjaśnienie obrazu. Dzięki obiketywowi z akorekcją IR i utracie kolorów, nawet w nocy kamera jest w stanie zapwnić obraz zadowalającej jakości. Dodatkowo dzięki oświatlaczowi podczerwieni widzialność kamery w nocy zostaje dodatkowo poprawiona.

AWB - (z ang. Auto White Balance) automatyczny balans bieli - System odpowiedzialny za odpowiednie odwzorowanie kolorów niezależnie od warunków oświetleniowych panujących na planie.

AGC - (z ang. Auto Gain Control) automatyczna kontrola wzmocnienia - funkcja odpowiadająca za wzmocnienie sygnału. System dostosowuje jasność obrazu tak aby kamera pracowała z optymalną dla niej wydajnością zachowując dobrą jakość obrazu.

BLC - (z ang. Backlight Compensation) kompensacja światła tylnego - funkcja, która podnosi szczegółowość oraz jasność ciemnego pierwszego planu znajdującego się przed silnym źródłem światła (prześwietlonym drugim planem).

DNR - system odpowiedzialny za redukowanie szumów w nagraniu powstałych w wyniku zakłóceń wynikających np. ze zmian natężenia sygnału. Ponadto funkcja ta dzięki wyeliminowaniu zakłóceń poprawia jakość samego obrazu (brak tzw. śnieżenia i smużenia) przy jednoczesnym zmniejszeniu jego rozmiaru po zapisaniu na nośniku.

 

Rozdzielczość:2 Mpx
Obiektyw:2.8 mm
Rozdzielczość/klatki:2Mpx/30kl/s
Promiennik IR:30 m
Zasilanie:12V DC, PoE
Kompresja:H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+ / MJPEG
Wejście kart SD:tak
Przetwornik:1/2.8" 2.0 Megapixel progressive scan CMOS
Wej./wyj. Audio:nie
Wej./wyj. Alarmowe:nie
Procesor:-
Funkcje obrazu:trueWDR, BLC, ANR,3D DNR
Dzień/noc:Mechaniczny filtr podczerwieni
Obudowa:kopuła

Napisz opinię