Filtrowanie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rozdzielczość
Obiektyw
więcej... mniej
Promiennik IR
więcej... mniej
Obudowa
Wbudowany mikrofon
B2B AKCESORIA
Filtruj

Kamery IP

Filtrowanie

Kamera IP Dahua IPC-HDW2241T-ZS-27135

Rozdzielczość: 2 Mpx

Obiektyw: 2.7-13.5 mm, motozoom

Promiennik IR: 40 m

Obudowa: kopuła

884,37 zł
There are not enough products in stock

Planujesz zakup monitoringu domu i nie wiesz, jaki system wybrać? Polecamy nowoczesne i profesjonalne kamery IP. Gwarantują wysoką jakość, szczegółowość i funkcjonalność. To najnowocześniejszy i najbardziej funkcjonalny system, który wyróżnia się wyjątkową precyzyjnością. Kamery do monitoringu IP są najbardziej zaawansowanymi narzędziami, jeśli chodzi o technologię.

Kamery do monitoringu IP – szeroki wybór modeli

W naszej ofercie znajdziesz zarówno pojedyncze kamery IP, jak i gotowe zestawy. Nasi specjaliści chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego systemu oraz kamery. Monitoring domu, biura czy innego obiektu, dzięki zestawom IP, będzie nowoczesny i skuteczny. Skompletuj m.in. kamery IP wewnętrzne, zewnętrzne czy mini kamery IP. Dadzą one wysokiej jakości obraz oraz możliwość nawiązania zdalnego połączenia z systemem.

Na przykład kamery obrotowe będą świetne na zewnątrz, a mini kamery IP pozwolą stworzyć miniaturowy system. Takie urządzenia sprawdzą się w niewielkim obiekcie – jak kiosk, sklepik, budka z fast foodami czy biletami, kojec dla zwierząt itp.

Kamery IP – najważniejsze zalety

Kamery do monitoringu są dostępne w różnych rodzajach i mogą różnić się poszczególnymi parametrami. Proponujemy wiele urządzeń do monitoringu, które różnią się jakością, cechami, możliwościami oraz funkcjami dodatkowymi. Ich ogromną zaletą jest zdalna obsługa, gdyż pozwoli ona na obserwację, niezależnie od tego, gdzie aktualnie przebywasz.

Wśród zalet monitoringu IP, który zadba o bezpieczeństwo w najlepszy sposób, przede wszystkim trzeba wymienić:

  • wysoką jakość obrazu (świetna rozdzielczość),

  • prosty montaż i szybkie wdrożenie,

  • dużą skalowalność systemów,

  • możliwość rozbudowy monitoringu IP w każdej chwili,

  • duży wybór urządzeń – m.in. kamery IP zewnętrzne, wewnętrzne, mini kamera IP,

  • łatwe i szybkie zarządzanie systemem monitoringu IP,

  • to, że wszystkie kamery można skonfigurować dowolnie, zgodnie z potrzebą,

  • możliwość wykorzystania technologii bezprzewodowych,

  • możliwość sterowania i podglądu z poziomu m.in. telefonu, tabletu czy laptopa.

Poza tym wybrane modele kamer IP mają też możliwość wysyłania zrzutów ekranu na zdalny serwer, e-mail czy w formie SMS z powiadomieniem o zdarzeniu – bez udziału rejestratora i oprogramowania zewnętrznego.

Kamery IP jako ważny element systemu monitoringu IP

Kamery IP mają znacznie wyższe rozdzielczości otrzymywanego obrazu i gwarantują szerokie możliwości zarządzania obrazem. Szczegółowość jest w ich przypadku bez porównania wyższa w porównaniu do kamer analogowych.

Systemy IP to rozwiązanie najwyższej technologii, które opiera się na działaniu wysokiej jakości kamery. Monitoring IP został opracowany w celu profesjonalnej ochrony. Zapewniają zdalny dostęp do podglądu obrazu, można m.in. sterować kamerami obrotowymi, na bieżąco obserwować sytuację, zrobić zrzut ekranu czy odtwarzać nagrania. Mając odpowiednie uprawnienia, można też zmieniać parametry elementów systemu – takich jak kamera zewnętrzna IP, wewnętrzna, mini, obrotowa itp.

Kamera, monitoring IP – zdalny podgląd z telefonu

Poza tym podgląd obrazu z kamery IP może być przewodowy lub zdalny, z poziomu na przykład laptopa lub smartfonu. Poza tym w systemach IP można przesłać większe ilości danych i uzyskać lepszej jakości obraz. Zestaw do monitoringu Wi-Fi gwarantuje wgląd na to, co dzieje się w domu albo w jego otoczeniu z poziomu smartfona, tabletu lub komputera połączonego z wideorejestratorem.

Czym różni się monitoring i kamera IP od tradycyjnych rozwiązań?

Technologia monitoringu IP pozwala na montaż kamer przy wykorzystaniu sieci teleinformatycznej. W systemie monitoringu IP dane są przesyłane w inny sposób. W przypadku systemów analogowych wykorzystuje się kabel, co generuje ograniczenia w przepustowości transferu. Z kolei kamera IP pozwala na zapisywanie i archiwizację obrazu, a dzięki jej zaprogramowaniu umożliwiają na obserwację, szybką oceną i interwencję.

Zachęcamy do kontaktu, a pomożemy dobrać kamery IP i inne elementy systemu monitoringu, który spełni konkretne oczekiwania.