Filtrowanie
Cena
Producenci
więcej... mniej
System
Ilość Stref
Max. liczba manipulatorów
Ilość wyjść na płycie
Max. Ilość wyjść
Max ilość ekspanderów
Ilość kanałów
Rodzaj czujnika
Sposób detekcji
Przeznaczenie
Sposób podłączenia
Odporność na zwierzęta
Zastosowanie
Rodzaj
B2B AKCESORIA
Filtruj

Alarmy bezprzewodowe

Filtrowanie

Alarmy bezprzewodowe

Alarm bezprzewodowy to kluczowy element systemu typu smart. Sprawdzi się w różnych obiektach – m.in. w domach jednorodzinnych, biurach, magazynach, parkingach czy na działce. Sprawdź naszą ofertę – zapewniamy najwyższej jakości inteligentne rozwiązania.

Dlaczego alarm bezprzewodowy?

Oferujemy zaawansowane technologicznie i proste w obsłudze urządzenia, które pomogą skutecznie zabezpieczyć dom, biuro albo inny budynek przed włamaniem, zniszczeniem i kradzieżą. U nas skompletujesz profesjonalny system kontroli. Oferujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie.

Alarm bezprzewodowy jest wygodnym i praktycznym rozwiązaniem, ponieważ nie wymaga prowadzenia przewodów po całym domu lub budynku, co często jest kosztowne i czasochłonne.

Alarm bezprzewodowy z czujnikiem ruchu

Najbardziej popularną opcją jest alarm bezprzewodowy z czujnikiem ruchu. To urządzenie, które służy do wykrywania ruchu w określonym obszarze i generowania alarmu w przypadku wykrycia podejrzanego zachowania. Czujnik ruchu wykorzystuje różne technologie, takie jak podczerwień, mikrofale lub ultradźwięki, aby wykryć ruch i przesłać sygnał do centrali alarmowej.

Alarm GSM bezprzewodowy może być tak skonfigurowane, by wyzwalać alarm dźwiękowy lub powiadamiać o wykryciu ruchu za pomocą powiadomienia na telefon komórkowy lub e-mail. Nie ma znaczenia, czy będzie to alarm bezprzewodowy na działkę, do hali garażowej czy do mieszkania.

Alarm do domu bezprzewodowy – zalety

Alarmy bezprzewodowe mają wiele zalet. Ich sygnał jest bardzo stabilny, dzięki nowoczesnym technologiom. Gwarantują m.in. mobilność – można je umieścić w dowolnym miejscu i szybko przenieść, komfort i estetykę wnętrza. Alarm domowy bezprzewodowy jest chętnie wybierany także ze względu na elastyczność.

Nieoceniona jest też możliwość jego integracji z innymi nowoczesnymi systemami – m.in. z systemem inteligentnego domu lub systemem kamer przemysłowych, co dodatkowo zwiększa poziom bezpieczeństwa.

Alarm bezprzewodowy do domu jednorodzinnego

Jeśli chodzi o instalację alarmu bezprzewodowego w domu jednorodzinnym, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Jest to m.in. rodzaj i wielkość domu, liczba drzwi i okien, dostępność zasilania i konieczność integracji z innymi systemami bezpieczeństwa.

Pomożemy opracować, zainstalować i skonfigurować system po instalacji czujników i centrali alarmowej. Trzeba ustawić różne parametry – jak czułość czujników, głośność sygnału czy czas trwania alarmu, a następnie przetestować alarmy bezprzewodowe zainstalowane w obiekcie.

Alarm bezprzewodowy nie tylko do domu

Nasze alarmy bezprzewodowe sprawdzą się nie tylko w domach. Możesz też zainwestować w wysokiej jakości alarm bezprzewodowy do garażu, by zadbać o ochronę auta czy motocykla.

Poza tym można też stworzyć odpowiedni system na działkę, do piwnicy czy do biura. Wiele osób inwestuje też w alarm do mieszkania w bloku – bezprzewodowy, oparty na najnowszych rozwiązaniach.

Kompleksowa kontrola dostępu i nowoczesne systemy do budynków biurowych, hal garażowych i produkcyjnych zapewnią najwyższy poziom ochrony. Bezprzewodowy system alarmowy to najpopularniejszy wybór do domu, ogrodu czy garażu.

Alarm bezprzewodowy – cena

Cena zależy od podstawowych elementów systemu alarmowego. Możesz stworzyć własny system lub skorzystać z gotowych zestawów urządzeń. Cena zestawu zależy od jego skomplikowania. Ważne, by był dostosowany do potrzeb. Droższe modele mają bardziej rozbudowane opcje i więcej czujników, a także umożliwiają dodawanie w przyszłości następnych elementów.