Filtrowanie
Cena
Producenci
więcej... mniej
System
Ilość Stref
Max. liczba manipulatorów
Ilość wyjść na płycie
Max. Ilość wyjść
Max ilość ekspanderów
Ilość kanałów
Rodzaj czujnika
Sposób detekcji
Przeznaczenie
Sposób podłączenia
Odporność na zwierzęta
Zastosowanie
Rodzaj
System sygnalizacji pożaru
Napięcie zasilania
Typ sygnalizatora
Współpracująca puszka
Stopień szczelności obudowy
Współpraca
B2B AKCESORIA
Filtruj

Alarmy

Filtrowanie

Systemy alarmowe w budynku pomogą zwiększyć stopień ochrony. Pozwolą na bieżąco monitorować wybrany obiekt – m.in. dom jednorodzinny, biuro czy magazyn. U nas dobierzesz odpowiednie instalacje alarmowe – bez względu na wielkość obiektu. Zadbaj o bezpieczeństwo, inwestując w inteligentne rozwiązania.

Profesjonalne alarmy – inteligentne zabezpieczenia budynku

Dobrej jakości system alarmowy jest niezbędny, by zmniejszyć ryzyko włamania i kradzieży. Zapewni poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne systemy alarmowe – dobierzesz odpowiedni w zależności od potrzeb i budżetu. Dobrej jakości, nowoczesne alarmy wykryją i zasygnalizują różne nieprawidłowości.

Dom czy inny budynek można podzielić na kilka stref alarmowych. Możesz aktywować system alarmowy jedynie na parterze, gdy jesteś na piętrze. Można też nie korzystać z alarmu w wybranym pokoju lub pomieszczeniu. Jest to przydatna funkcja dla osób, które mają zwierzęta domowe.

Sklep z alarmami – sprzęt najwyższej klasy

Wszystkie alarmy dostępne w naszej ofercie są produkowane przez znanych i cenionych producentów, co stanowi gwarancję ich niezawodności. Ich plusem jest między innymi wysoka jakość, uniwersalność zastosowania, intuicyjna obsługa oraz nowoczesność. Są szansą na szybką reakcję w sytuacjach zagrożenia.

Wykryją intruzów i zareagują dźwiękiem syreny oraz migającym światłem, a także wyślą od razu powiadomienie. Sprawdzą się wszędzie, gdzie priorytetem jest ochrona przed włamaniem, kradzieżą, wandalizmem lub innym zagrożeniem, m.in. pożarem czy wyciekiem wody.

Alarmy – rodzaje. Szeroki wybór

Wśród dostępnych urządzeń są między innymi sygnalizatory akustyczne, optyczne, akustyczno-optyczne, bezprzewodowe, wewnętrzne i zewnętrzne. Mają one zastosowanie między innymi w domach, biurach, hotelach, sklepach czy innych obiektach – sprawdzą się w każdej branży.

Wybrane instalacje alarmowe oferują szeroki zakres funkcjonalności. Inteligentny system oferuje nie tylko skuteczną ochronę przed włamaniem. Chroni budynek, ludzi i ich prywatność, a także informuje o innych niebezpieczeństwach.

Instalacja alarmowa – dodatkowe akcesoria

Poza samymi sygnalizatorami dostarczamy pełny asortyment, który jest potrzeby do stworzenia niezawodnego systemu alarmowego – również typu smart. Nasza hurtownia alarmów oferuje także czujniki, moduły komunikacji, zasilacze, centrale alarmowe, manipulatory, bariery podczerwieni, kable, zaciski, moduły komunikacji oraz gotowe, uniwersalne zestawy, a także inne akcesoria.

Alarmy – cena

Służymy fachowym wsparciem i doradzimy wybór odpowiednich urządzeń, by opracować najlepszy system alarmowy, który będzie spełniał konkretne wymagania i zmieści się w określonym budżecie. Wiele zależy od rodzaju wybranych urządzeń, technologii oraz wielkości pomieszczenia. Wszystko, czego potrzebujesz do opracowania inteligentnego systemu zabezpieczeń, znajdziesz w naszej hurtowni. Dzięki szerokiemu asortymentowi, dostosujemy zabezpieczenia do indywidualnych potrzeb.