Filtrowanie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Obudowa
Filtruj

Akcesoria do monitoringu analogowego

Filtrowanie

System monitoringu to przede wszystkim zestaw kamer oraz rejestrator. Niezbędne są jednak także inne elementy, by pełnił swoją rolę i był w pełni funkcjonalny. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co jest potrzebne. Dobrej jakości akcesoria pozwolą przeprowadzić sprawnie montaż i zagwarantują optymalne działanie całego systemu.

Akcesoria do monitoringu analogowego

Skompletuj markowe akcesoria, kompatybilne z różnymi systemami monitoringu. U nas zamówisz między innymi oświetlacz podczerwieni, kable, wtyki, uchwyty, zasilacze czy dyski do monitoringu. Nasi eksperci chętnie pomogą w doborze odpowiednich akcesoriów.

Dysk do rejestratora

Bardzo ważnym elementem całego zestawu jest pojemny i solidny dysk do monitoringu. Dzięki niemu będzie można zapisać obraz z kamer. Powinna wyróżniać go bezawaryjność i świetna współpraca z analogowymi systemami nadzoru.

Dysk twardy do monitoringu to nośnik danych, który pozwala na pracę systemu telewizji przemysłowej. Od pojemności dysku zależy długość rejestrowanego obrazu z monitoringu. U nas znajdziesz różne dyski do monitoringu – zobacz całą ofertę.

Reflektor podczerwieni

Reflektor podczerwieni to uzupełnienie kamer, które fabrycznie nie zostały wyposażone w reflektory IR. Oświetlacze te są bardzo praktycznymi i funkcjonalnymi urządzeniami. Pozwalają na rozświetlenie terenu w taki sposób, by umożliwić monitoring mimo bardzo trudnych warunków oświetleniowych. Kamery stosowane w monitoringu wizyjnym pracujące całą dobę warto wyposażyć w wydajny reflektor podczerwieni.

Zasilacz do kamer monitoringu

System monitoringu analogowego wymaga stałego i niezawodnego zasilania, dlatego zasilacze są jednym z najważniejszych elementów zestawu. Przygotowaliśmy ich szeroką ofertę – m.in. zasilacze impulsowe, wtykowe, pojedyncze, zbiorcze i inne. U nas znajdziesz wydajny i niezawodny zasilacz do kamer monitoringu.

Zamów wybrany dysk twardy do rejestratora, niezbędne zasilacze czy uchwyty w naszym sklepie – chętnie pomożemy w skompletowaniu wszystkich akcesoriów.