Filtrowanie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rozdzielczość
Obiektyw
więcej... mniej
Promiennik IR
Obudowa
Wbudowany mikrofon
B2B AKCESORIA
Filtruj

Kamery analogowe

Filtrowanie

Kamera Hikvision DS-2CE16D0T-IRPF

Rozdzielczość: 2 Mpx

Obiektyw: 2.8 mm

Promiennik IR: 20 m

Obudowa: tuba

Procesor: -

Czułość: 0.01 Lux (F1.2,AGC ON), 0 Lux with IR

138,68 zł
There are not enough products in stock

MONITORING ANALOGOWY 

Kamera analogowa to urządzenie, które wykorzystuje taśmę magnetyczną do zapisu sygnału wideo. Sposób przekazywania danych z kamery do rejestratora to transmisja analogowa. Prezentowane kamery wymagają zastosowania zasilacza. 

Są podstawą tradycyjnych systemów nadzoru domu czy biura i cechują się dobrą jakością za przystępne pieniądze oraz sporymi możliwościami. Sprawdź, jakie produkty oferujemy z kategorii tradycyjnego monitoringu analogowego. 

MONITORING ANALOGOWY – DOBRA JAKOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

Nazwę „analogowy” stosuje się w odniesieniu do kamer, by odróżnić je od systemów monitoringów w nowoczesnej technologii cyfrowej IP. Kamery do monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego nadal cieszą się dużą popularnością mimo rozwiązań IP. Przede wszystkim analogowe kamery są w znacznie niższej cenie. Ich plusem jest też mało skomplikowany montaż. Dla wielu osób będzie to rozsądny wybór za przystępne pieniądze.

KAMERY HD TVI

Popularny monitoring HD TVI składa się z różnych elementów, ale jego podstawą są kamery HD TVI. Analogowe systemy rejestrowania obrazu wideo nadal są chętnie wybierane. Jest to częsty wybór do domów, mieszkań, biur czy innych obiektów. 

Mają sporo do zaoferowania, mimo że mają wiele minusów w porównaniu do urządzeń cyfrowych IP. Trzeba pamiętać, że niski koszt wiąże się z kilkoma wadami tego rozwiązania. 

Kamery HD TVI wyróżnia m.in. zapis sekwencyjny, co oznacza brak na bieżąco dostępu do wybranego fragmentu nagrania (trzeba przewinąć taśmę), niższa rozdzielczość i jakość obrazu niż w technologii IP, nie ma możliwości zdalnego sterowania kamerą, każda kamera wymaga osobnego okablowania.

ANALOGOWA KAMERA – MONITORING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

Jeśli Twoim głównym kryterium wyboru monitoringu jest cena, sprawdź, jakie parametry ma analogowa kamera zewnętrzna i wewnętrzna. Powiedz nam, jakie masz potrzeby, a doradzimy, czy opcja ekonomiczna w postaci systemu analogowego spełni Twoje oczekiwania. 

Dostępne są zarówno proste urządzenia i gotowe zestawy, jak też modele nowoczesne, które jakością dorównują cyfrowym kamerom. Do wielu obiektów monitoring HD TVI nadal będzie optymalnym rozwiązaniem.

Monitoring analogowy i IP – a może system hybrydowy? 

Nasza oferta obejmuje zarówno kamery zewnętrzne, jak i wewnętrzne do pomieszczeń. Sprawdzą się one w różnych warunkach. Jednym z rozwiązań jest też system hybrydowy, czyli łączący elementy systemu analogowego oraz monitoringu cyfrowego. Zachęcamy do kontaktu, a wspólnie wybierzemy najlepszą opcję.