Filtrowanie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Zastosowanie
Ilość żył
Przekrój żył [mm]
Rodzaj żył
Ekranowanie
Izolacja zewnetrzna
Kolor izolacji
Typ światłowodu
Ilość włókien
Powłoka
Kategoria
Typ ekranu
Grubość żył
Częstotliwość i przepływ
Konfekcja
Elementy wytrzymałościowe
Powłoka zewnętrzna
Filtruj

Kable i przewody

Filtrowanie

Jaki kabel do kamery monitoringu?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na instalację systemu monitoringu w swoim domu, biurze lub w innym miejscu. Zapewni on poczucie bezpieczeństwa oraz umożliwia śledzenie sytuacji w czasie rzeczywistym. Jednym z jego elementów jest kabel do monitoringu, gdyż umożliwia przesyłanie obrazu z kamer do monitora lub rejestratora.

Duży wybór kabli do kamer monitoringu

W naszym sklepie dostępne są różne rodzaje kabli do monitoringu. Gdy planujesz ich zakup, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Przede wszystkim należy określić długość kabla, jaka będzie nam potrzebna. Dobrej jakości kabel zapewni niezawodną transmisję sygnału wideo i pomoże utrzymać wysoką jakość obrazu.

Ważne jest również sprawdzenie, czy kabel posiada odpowiednie złącza do podłączenia kamery i monitora lub rejestratora. W przypadku niektórych systemów, które korzystają z technologii IP, konieczne może być zastosowanie kabla sieciowego kategorii Ethernet. Sprawdzą się m.in. przewody miedziane.

Ważnym parametrem, który wpływa na możliwość transmisji danych oraz jej odległość, jest też tłumienność kabla, bo decyduje o jakości obrazu.

Fachowe wsparcie

Jeśli masz pytanie, jaki kabel do kamery monitoringu będzie odpowiedni dla Twojego systemu, warto skonsultować się z profesjonalistą. Możesz skontaktować się z naszymi ekspertami i uzyskać fachowe porady dotyczące doboru kabla oraz innych elementów systemu monitoringu.

Jeśli nie wiesz, jaki kabel do kamer monitoringu wybrać, zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści pomogą dopasować poszczególne elementy do danego systemu.