Filtrowanie
Kategorie
Cena
Filtruj

Lista produktów marki HIKVISION

HIKVSION MONITORING

Hikvision oferuje szeroki wybór produktów z zakresu ochrony fizycznej, w tym systemy dozoru wizyjnego (monitoring), kontroli dostępu i systemy alarmowe. Firma ta dostarcza także zintegrowane rozwiązania bezpieczeństwa oparte na technologii sztucznej inteligencji, które wspierają użytkowników końcowych poprzez nowe aplikacje oraz możliwości zarządzania bezpieczeństwem i analizy biznesowej. W ciągu ostatnich kilku lat firma ta zwiększyła swoją wiedzę i doświadczenie w zaspokajaniu potrzeb klientów na całym świecie, oferując profesjonalne oraz inteligentne rozwiązania, w tym dla inteligentnych miast, transportu, handlu detalicznego, logistyki, energetyki i edukacji. Hikvision rozszerza swoją działalność o inteligentne domy, robotykę, elektronikę samochodową, inteligentne przechowywanie, zabezpieczenia przeciwpożarowe, wykrywanie w podczerwieni, wykrywanie promieni rentgenowskich i obrazowanie medyczne, aby otworzyć nowe kanały dla długoterminowego rozwoju.

HIKVISION KAMERY PRZEMYSŁOWE

Hikvision dzięki znaczącym inwestycjom w badania i rozwój, rozwija nowe technologie, w tym wielowymiarową percepcję, sztuczną inteligencję, duże zbiory danych, technologie obrazowania, przetwarzanie w chmurze oraz kodeki wideo.

HIKVISION REJESTRATORY

Technologie związane z obrazowaniem i wideo pozostają kluczowe dla Hikvision, który jest liderem w dziedzinach takich jak nagrywanie w wysokiej rozdzielczości i przy słabym oświetleniu, usuwanie zamglenia obrazu, inteligentne szybkie ustawianie ostrości i stabilizacja obrazu.

HIKVISION SKLEP

Hikvision, poza obrazowaniem w świetle widzialnym, poszerza swoje technologie percepcji maszynowej na pełne spektrum elektromagnetyczne. Poprzez zmianę długości fali i częstotliwości, fale elektromagnetyczne mogą rozciągać się od światła widzialnego do obu krańców znanego widma. Hikvision wprowadził innowacyjne produkty i aplikacje wykorzystujące obrazowanie termiczne, obrazowanie multispektralne, wykrywanie radarowe i wiele innych technologii percepcji maszyn, które pozwalają na wychwycenie promieniowania rentgenowskiego, promieni podczerwonych, fal milimetrowych, fal dźwiękowych i zmian temperatury.

W sklepie internetowym INSTALUJE.PL znajdziecie Państwo wszystkie produkty marki HIKVISION w atrakcyjnych cenach!

Filtrowanie

DS-1280ZJ-DM21

Dedykowany do: DS-2CD41xx, DS-2CD27xx

54,37 zł
There are not enough products in stock