Filtrowanie
Kategorie
Cena
Filtruj

Lista produktów marki DAHUA

Kamery DAHUA

Jako lider innowacji, Dahua Technology skupia się na oferowaniu najnowszych technologii i produktów, w tym wieloczujnikowych kamer panoramicznych, technologii ePoE do zasilania i transmisji danych na odległość do 800 m za pomocą kabla Ethernet, kodeków AI poprawiających wydajność kodowania i oszczędzających przepustowość oraz dokładnego, precyzyjnego i niezawodnego algorytmu głębokiego uczenia.

Monitoring DAHUA

Dostępne są różne poziomy produktów, aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby. Seria WizMind została stworzona dla specjalistów, którzy oczekują najnowszych innowacji i najwyższej jakości. Seria WizSense adresowana jest do specjalistów poszukujących równowagi między kosztami a wydajnością, a seria Lite dedykowana jest klientom, którzy cenią sobie jakość, ale mają ograniczony budżet.

CCTV DAHUA

Kamery sieciowe DAHUA znajdują zastosowanie w różnych scenariuszach. Kamery do liczenia osób znajdują zastosowanie w inteligentnych sklepach detalicznych, stacjach i przy wejściach i wyjściach z budynków, co pozwala na zwiększenie efektywności operacyjnej i pomaga w analizie biznesowej. Pełnokolorowe kamery są wykorzystywane w warunkach słabego oświetlenia, umożliwiając całodobowe monitorowanie kolorów oraz dokładną identyfikację obiektów w warunkach słabego oświetlenia.

DAHUA SKLEP

Dahua oferuje zarówno kamery sieciowe, jak i HDCVI PTZ. Kamery PTZ wykorzystują funkcje obrotu, pochylenia i zoomu, aby zapewnić zarówno pokrycie dużego obszaru, jak i szczegółowość. Firma oferuje również specjalistyczne kamery, takie jak systemy pozycjonowania, kamery antykorozyjne i przeciwwybuchowe, dostępne dla użytkowników o specjalnych wymaganiach.

Filtrowanie

Rejestrator IP 16 kanałowy NVR5216-4KS2

Wymiary: 1U,375mm×285mm×55mm

Rozdzielczości kamer: 12MP/8MP/6MP/5MP/4MP/3MP/1080p/720p

Obsługa kamer innych producentów: tak

Wyjścia Video: HDMI, VGA

Ilość kanałów: 16

Ilość dysków: 2

Bitrate wej./wyj.: 320/320 Mbps

3 157,41 zł
There are not enough products in stock